Chcete si užiť chvíle nakupovania? Vopred sa na ne pripravte malým prieskumom cien

Radosť z nákupov i z ušetrených peňazí

Zdá sa Vám toto spojenie nemožné? Aj Vy máte pocit, že míňate nakupovaním viac a viac peňazí? Nemusí to tak byť! Skúste si nájsť chvíľu času predtým, než sa rozhodnete vydať do obchodov a spíšte si zoznam všetkého potrebného. Potom sa vydajte na menší prieskum online a zistite, aké ponuky sú aktuálne – akcie, výpredaje, zľavy a na ktorý tovar sa vzťahujú. Možno zistíte, že sú výhodné ceny napr. na potraviny či drogériu, ktoré potrebujete do svojej domácnosti alebo na nejaký spotrebič, ktorý Vám práve vypovedal službu. Výhodou tejto domácej „prípravy“ je to, že Vám nezaberie príliš veľa času a poradí Vám, ako ušetriť peniaze, ktoré by ste možno za iných okolností minuli.

Mnohí obchodníci lákajú svojich zákazníkov zaujímavými ponukami, akciami či zľavami alebo novinkami. Jednou z nich je napr. rozhodnutie vedenia Tesca o nákupe niekoľkých kusov defibrilátorov do nákupných centier Tesca. Môžu zachrániť v nevyhnutnej chvíli ľudský život. Skvelá myšlienka, čo poviete?

Nepremeškajte akciové ponuky

Mať prehľad o dianí okolo nás sa určite oplatí! Obzvlášť v prípade, keď mnohí obchodníci lákajú zákazníkov niekedy až megazľavami na vybraný sortiment napr. vo forme Black Friday. Jedným z nich je aj webový portál Letakomat.sk, na ktorom to doslova žije momentálnymi výpredajmi, akciami, výhodnými cenami akékoľvek tovaru – od potravín až po potreby pre domáce zvieratá.

Nájdete tu všetky akcie pod jednou „strechou“, ktoré sú veľkým lákadlom pre zákazníkov. Či už potrebujete doplniť chladničku, oživiť svoj šatník novým oblečením, darčeky pre svojich blízkych alebo pre svojho domáceho miláčika kúpiť maškrty, z bohatej ponuky akcií si určite vyberiete.

Zdroje:

  1. Informácie o aktuálnych akciách, Letakomat.sk
  2. Tesco dalo do hypermarketov a distribučných centier v strednej Európe 347 defibrilátorov, 28.10.2019, viac informácií na Dennikn.sk
  3. Ako výhodne nakupovať,02.2015, viac informácií na Gazduj.etrend.sk

Hľadáte inšpiráciu na zariaďovanie dievčenskej izby? Pozrite sa na tieto kreatívne a zábavné nápady na kráľovstvá pre vaše princezné. Aby ste začali budovať priestor snov, naplníme všetky vaše vizuálne potreby k tomu, aby sa sen stal skutočnosťou.

aKeď nezostane nazvyš žiadna farba

Dúha sa v tejto detskej izbe dotýka všetkého od stien až po vankúše. Ak chcete niečo skutočne dievčenské, dúhová izba to splní. Samozrejme, aby nepôsobila príliš ostro, vyberte si tvar, ktorý sa bude opakovať, ako napríklad kruhy. Na zjemnenie použite bielu farbu.

bZábavne a funkčne

Pokiaľ chcete dievčatku vytvoriť pracovný, funkčný, no zároveň zábavný priestor, skúste to! Dôkazom, že sa to dá, je aj táto izba. Pracovnú zónu tvorí stolík so stoličkou. Zábavná zóna je doplnená hravými doplnkami ako stvorenými pre dievčenské chichotanie a zábavu.

cBez ružovej, prosím

Upustite od tradičnej dievčenskej ružovej farby a všetkých jej odtieňoch. Skúste to s oranžovou farbou a odtieňmi modrej. Pridajte kvetinky, a dievčenská izba bez ružovej bude dokonalá.

dSila v detailoch

Pri tvorbe dievčenského kráľovstva môžete využiť aj vlastnú kreativitu. Obdĺžniky, štvorce, nápisy. V kurze sú aj samolepky, fotografie a ďalšie detaily, ktoré robia izbu čarovnou.

eIzba, ktorá rastie

Ak túžite po izbe, ktorá bude rásť spolu s vekom vášho dievčatka, dôležitým prvkom je biela farba v podobe postele, skríň a iného nábytku. K bielej farbe si môže ona sama doladiť ten zvyšok presne podľa veku, v ktorom sa bude nachádzať.

fAko pre princeznú

Trošku dospeláckej a tradičnej sofistikovanosti do dievčenskej izby neuškodí. Kráľovské rámy postele, tradičná drevená posteľ, kozub, mäkká biela farba kombinovaná s kvetmi ruže. Elegantnosť a tradičnosť – to je niečo pre skutočné princezné.

Čo vy na to?

gStaré a nové

Zmiešajte staré prvky s novými a modernými kúskami. Vytvoríte tak jedinečný vzhľad, ktorý sa hodí do každej dievčenskej izby.

hVšade samé bodky

Rozhodnite sa pre konkrétnu tému, ktorou sa bude niesť izba vášho dievčatka. Jednou z nich môžu byť aj bodky. Veselosť a aktuálnosť týchto typov miestností budú milovať do svojej osemnástky.

iIzba v zónach

Z dievčenskej izby môžete spraviť miesto, kde má každý kút svoju zónu. Priestor pri okne bude slúžiť na čítanie. Poličky s hračkami na hranie. V strede izby vytvorte kútik pre umelecké činnosti či štúdium. Tieto zóny sa postarajú o funkčnú a rozprávkovú izbu.

jZábava pre všetkých

Máte dve dcéry, a keď sa pohádajú, tak je o zábavu postarané? Nemusíte sa báť! Aj v ich spoločnej izbe môžete vytvoriť priestor a zakomponovať prvky tak, aby mala každá z nich svoje malé kráľovstvo.

kRomantické závesy

Za skutočnou a lacnou inšpiráciou na dievčenskú izbu nemusíte chodiť ďaleko. Romantické kráľovstvo jej vyčaríte prostredníctvom závesov. To, či ich dáte okolo postele, okna, či nejakého kútika je na vás. Baldachýn má svoje čaro. A tak to aj u mňa vyhráva posteľ!

lJednoducho odvážne

Nebojte sa pre svoje dievčatko vytvoriť odvážnu izbu prostredníctvom kontrastných farieb. Podporíte v nej zvedavosť, fantáziu a nebojácnosť.

mV zajatí kvetín

Možno si aj vy myslíte, že kvety sú už v dievčenských izbách také obyčajné. Nuž, nie, nikdy v rámci interiérového dizajnu nevyjdú z módy. Ak chcete byť iní, hľadajte nevšedné kvety, ktoré umiestnite aj na rámy postele. Alebo si vyrobte vlastné.

nHlavne nevšedne

Keď túžite zanechať dojem, urobte dievčenskú izbu trochu inak. Spravte z postele centrum miestnosti, dajte ju k oknu, obklopte farebnými závesmi a nech je taká veľká ako vaša manželská.

oDievčenská izba a jej inšpirácie – to môžu byť všetky spomenuté rady, ale aj to, čo vaša malá princezná miluje. Spojte jej sny do reality a vytvorte izbu, ktorá bude jej malým kráľovstvom.

pObrázky: Pinterest.com