Moderné kúpeľne: Tieto inšpirácie si zamilujete!

moderné kúpeľne

Tento článok prináša inšpirácie pre všetkých, ktorým sa páčia moderné kúpeľne. Skôr ako sa pustíte do zariaďovania či kompletnej renovácie tej svojej, zvážte koľko času v nej budete tráviť a najmä, ako sa v nej chcete cítiť. Samozrejme veľa ovplyvňuje aj jej dispozícia, svetelné podmienky a rozloha miestnosti.

Áno, kúpeľňa je predovšetkým funkčné miesto, ale to neznamená, že nemôže byť zároveň štýlová a plná dizajnových vychytávok. Pozrite 11 inšpirácií, zohľadňujúcich kúpeľňové trendy, ktoré v roku 2019 majú svoje miesto.

Sledujte nás na INSTAGRAME pre viac inšpirácií z interiérového dizajnu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by domadoma (@domadoma.sk) on

Kúpeľňové trendy: Toto sú novinky a dizajny pre rok 2019!

kúpeľňové trendy

Podobne ako všetky časti domu, aj kúpeľne sú citlivé na módne a dizajnérske trendy. V tomto prípade sa však novinky prejavujú pomalšie a treba ich starostlivo zvážiť. Investície do renovácie či budovania novej kúpeľne sú zásadné a netreba sa do nich púšťať bezhlavo. Najbližšia veľká rekonštrukcia vás môže čakať po 15 – 20 rokoch. A to nie je málo, však?

Kúpeľňové trendy súčasnosti

Koncepcia kúpeľňového dizajnu je často spojená s komplexným návrhom usporiadania obytného priestoru. Konkrétny štýl je teda určený celkovým vizuálnym nápadom. Rozmanitosť dizajnu sa prejavuje v závislosti na type obydlia. Malé mestské byty zväčša preferujú dizajn minimalistickej kúpeľne, kým luxusné veľké domy uprednostňujú vaňu, vírivku či rozľahlé sprchové kúty na mieru.

Očarujúcich dizajnov pre rok 2019 je veľa. Vybrali sme pre vás niekoľko z nich.