Praktické a pohodlné možnosti na uloženie dôležitých vecí i nevyhnutných drobností

Keď sa v dome objaví malé dieťa, svet rodičov sa okamžite naplní úsmevmi, nehou, ale aj  hračkami. Udržiavanie poriadku a čistoty v tomto priestore je preto nesmierne dôležité.  Len tak zaistíte svojmu dieťaťu ideálne a pohodlné podmienky na rozvoj, hru i odpočinok. Formovanie osobnosti pomocou  vhodných návykov a veku adekvátnych príkazov ale nie je všetko.

Nesmierne nápomocné vám v tomto smere budú aj správne úložné systémy od Majster Regál.

Uzavreté skrine s dvierkami a zásuvkami pomôžu odstrániť „z dohľadu“ všetko, čo vyzerá na oko nedbalo. Ak sú ale všetky veci v skriniach za dverami, dieťa nebude vedieť, kde a čo je uložené a nebude schopné samo nič nájsť.

Odborníci preto odporúčajú kombinovať uzavreté moduly s otvorenými policami a regálmi do detskej izby, kde sa dajú veci ukladať i do priehľadných nádob.

Nielenže vyzerajú menej objemne a vizuálne nepohltia celý užitočný priestor, ale tiež pomáhajú dieťaťu orientovať sa vo svojich veciach už od detstva a učiť ho udržiavať poriadok v miestnosti. Pozrime sa spolu na to, ako to celé funguje.

Farebné regály na hračky od Majster Regál

Regál je veľmi praktický kus nábytku, ktorý môže plniť nielen svoju hlavnú funkciu – skladovania, ale slúžiť aj ako zaujímavý prvok a detail interiéru, ktorý, okrem organizácie, pomáha i pri zónovaní priestoru.

Kovové regály oceníte všade, pretože sú druhom nábytku, bez ktorého nie je možná plná prevádzka mnohých verejných miest. Vo vzdelávacej inštitúcii a priemyselných priestoroch, šatniach a skladoch športových klubov sa tieto systémy stávajú nenahraditeľnými.

Otvorené a farebné regály na hračky od Majster Regál však dodajú detskej izbe ľahkosť, a to aj napriek tomu, že toho veľa unesú. Je to tiež lacná a pohodlná možnosť na uloženie mnohých rôznych vecí, ktorými je vaše dieťa v izbe obklopené. Stačí si zvoliť správny typ konštrukcie, počet políc, ich nosnosť a doladiť to vhodným farebným prevedením regálu.

Regál, ktorý rastie spolu s potrebami vášho dieťaťa

Hľadáte na organizáciu detskej izby niečo originálne, bezpečné a pohodlné? Zvýšená pevnosť kovových regálov zaručuje ich bezproblémovú prevádzku po mnoho rokov. Môžu byť umiestnené v priestore s vysokou vlhkosťou, pretože sú z odolného kovu a doplnkových materiálov, ktoré nemajú s vodou najmenšie problémy.

V priestore určenom na množstvo aktivít, vzdelávanie, hru i zábavu určite oceníte aj to, že akékoľvek znečistenie, ktoré sa pri ich dlhodobom používaní vyskytne, je možné odstrániť behom niekoľkých minút obyčajnou vlhkou handričkou.

Konštrukcia je tiež skrutková alebo bezskrutková, vďaka čomu bude jednoduchá aj preprava kovového nábytku, no rovnako rýchla a pohodlná i montáž na novom mieste. Regály sú navyše navrhnuté tak, aby sa ich rozmer mohol kedykoľvek zväčšiť o ďalšie sekcie. Takže spolu s vaším dieťaťom rastie aj regál.

Nezabudnite preto, že nielen farby stien, nábytok a použitie moderných technológií, ale aj správna organizácia priestoru detskej izby ovplyvňuje pohodlie, komfort a zdravie vášho dieťaťa. Preto mu vytvorte na bezproblémový rozvoj, zábavu, vzdelanie, hru a odpočinok čo najviac voľného miesta.

Farebné regály na hračky od Majster Regál vám v tom určite pomôžu a naučia zároveň vaše deti, že každá vec má svoje miesto.

6 dôležitých vecí, ktoré potrebujete, aby ste doma žili v pohodlí a bezpečí

Pravdepodobne neexistuje nikto, kto by sa nikdy nestretol s opravou domu alebo bytu. Všetci chceme, aby bolo naše bývanie so najpohodlnejšie, najkrajšie a najbezpečnejšie. Na tento účel existuje niekoľko vecí, ktoré možno za tak dôležité nepovažujeme, no úroveň nášho pohodlia zvyšujú na maximum. O zoznam týchto vecí, ktoré vám  môžu spríjemniť bývanie a zaistiť bezpečie sa s vami chceme podeliť.

Pohodlná sedačka

Niet nad to, keď sa môžete po práci vrátiť domov a užiť si príjemný relax na svojej milovanej sedačke. Takej, ktorá odoláva veľkej záťaži a v maximálnej možnej miere vám počas pobytu v obývacej izbe poskytuje potrebnú oporu celého tela.

Senzor vlhkosti

Bojujete s plesňami v byte alebo dome? V tom prípade si kúpte a nainštalujte na najviac postihnuté miesto ventilátor so snímačom vlhkosti. Toto dôvtipné zariadenie vám pomáha predchádzať plesniam.

Hudba v kúpeľni

Mnohí z nás radi počúvajú hudbu v sprche. Ak však počúvate svoje obľúbené skladby v telefóne alebo prenosnom počítači, ohrozujete tým svoje zariadenia. Riešením je kúpiť si vodotesné reproduktory, pomocou ktorých si môžete skutočne oddýchnuť a vychutnať si hudbu naplno.

Hodiny na stenu

Mať pojem o čase je v dnešnej dobe veľmi dôležité a moderné hodiny na stenu vám tento komfort poskytnú najlepšie. Vybrať si originálny dizajn a prevedenie nie je vôbec náročné, stačí sa inšpirovať.

Nastavovač intenzity svetla

Osvetlenie bytu by malo byť pohodlné a nemalo by dráždiť oči, najmä v spálni. Produktový trh dnes ponúka široký výber svietidiel, ale osobitná pozornosť sa venuje zariadeniam s nastaviteľnou intenzitou svetla. Tak si na ich výber pri najbližšej návšteve predajne s osvetlením posvieťte.

Automatický kávovar

Káva je zdrojom energie a v mnohých prípadoch dokáže zlepšiť aj vaše zdravie. Nejedna štúdia to potvrdila. Komplikované to môže byť s jej prípravou. Zalievaná káva má svoje čaro, no espresso z kávovaru je na nezaplatenie. Takéto pohodlie z kaviarne si vďaka kvalitnému kávovaru môžete dopriať už aj doma.