Najlepšia žehlička na vlasy – test a recenzie 2021

Je o šetrnosti vlasov, rýchlom nahriatí a ochranou proti elektrizovaniu vlasov.

Karolína Šupová

Aktualizované
7. júna 2021

Celkovo najlepšia

L'Oréal Professionnel Steampod 2.0 Retail

Kráľovna medzi žehličkami na vlasy. Veľmi rýchle nahrievanie a šetrnosť k vlasom prostredníctvom vysokého tlaku pary.

Najlepšia cena/výkona

Remington S8500

Starší model značky Remington vo výbornej cene nesklamal. Vlasy výborne vyžehlí aj navlní. Jej povrch je keramický a navyše napustený marockým argánovým olejom.

Vynikajúca voľba

Remington S9500

Výborná žehlička za rozumnú cenu (do 50 €). Vlasy krásne vyžehlí aj natočí. Odporúčame aj náročnejším spotrebiteľom.

Vynikajúca voľba

Remington S8590

Veľmi kvalitný model značky Remington s rýchlym nahriatim a šetrnosti vlasov.

Vynikajúca voľba

Babyliss Pro 2512

Profesionálne krepovacie kliešte pre tvorbu špecifických účesov a zaujímavých štýlov. Krátka doba nahriatia.

Staré známe “Vlasy sú korunou krásy” pozná každá z nás.

Bohužiaľ, nie všetky máme to šťastie pýšiť sa krásnou hrivou. Veľa žien si k úchvatnému výsledku musí dopomôcť a automaticky siaha po tom najjednoduchšom a najrýchlejšom riešení – žehličke na vlasy.

Na trhu je veľa žehličiek, ktoré sa líšia svojim dizajnom, prevedením, funkciou či tvarom. Ak je vašim cieľom najlepšia žehlička na vlasy, ktorá vám vydrží niekoľko rokov, pozrite sa s nami na tipy, ako si vybrať tú správnu.

Najlepšia žehlička na vlasy

Vybrali sme pre vás 5 najobľúbenejších žehličiek na vlasy a pripravili krátke porovnanie. Test ukázal, že nech si vyberiete ktorúkoľvek žehličku z danej pätice, nebudete ľutovať.

Celkovo najlepšia

L'Oréal Professionnel Steampod 2.0 Retail

Kráľovna medzi žehličkami na vlasy. Veľmi rýchle nahrievanie a šetrnosť k vlasom prostredníctvom vysokého tlaku pary.
Ukázať najlepšiu cenu
Najlepšia cena/výkona

Remington S8500

Starší model značky Remington vo výbornej cene nesklamal. Vlasy výborne vyžehlí aj navlní. Jej povrch je keramický a navyše napustený marockým argánovým olejom.
Ukázať najlepšiu cenu
Vynikajúca voľba

Remington S9500

Výborná žehlička za rozumnú cenu (do 50 €). Vlasy krásne vyžehlí aj natočí. Odporúčame aj náročnejším spotrebiteľom.
Ukázať najlepšiu cenu
Vynikajúca voľba

Remington S8590

Veľmi kvalitný model značky Remington s rýchlym nahriatim a šetrnosti vlasov.
Ukázať najlepšiu cenu
Vynikajúca voľba

Babyliss Pro 2512

Profesionálne krepovacie kliešte pre tvorbu špecifických účesov a zaujímavých štýlov. Krátka doba nahriatia.
Ukázať najlepšiu cenu

Ako vybrať žehličku na vlasy

Základným parametrom pri výbere žehličky je jej povrch.

V súčasnosti sú najrozšírenejšie 3 typy povrchov:

 • kreamický,
 • teflónový,
 • turmalínový.

Pri hľadaní žehličky sa najčastejšie stretnete práve s keramickým povrchom. U výrobcov je veľmi obľúbený vďaka schopnosti rovnomerného rozloženia tepla čo prispieva k optimálnemu vyžehleniu vlasov na všetkých miestach. Keramické platne vytvárajú záporné ióny, ktoré neutralizujú kladné ióny prirodzene vznikajúce pri trení vlasov a tým zabraňujú ich elektrizovaniu.

Teflónový povrch okrem svojej šetrnosti k vlasom zabraňuje aj “pripáleniu” vlasových prostriedkov o platne. Vďaka tomu sa žehlička neničí a vydrží dlhší čas.

Turmalín je minerálny kryštál zabezpečujúci rýchle a jednoduché žehlenie. Rovnako ako pri keramickom povrchu aj pri turmalínovom dochádza k produkovaniu záporných iónov a tým aj zabráneniu elektrizovania vlasov.

Okrem týchto 3 zaužívaných povrchov sa môžete stretnúť so sklokeramickým alebo mramorovým spracovaním platní. Najkvalitnejšie profesionálne žehličky kombinujú viaceré povrchy vo vrstvách.

Niektorí výrobcovia pribaľujú k žehličkám rôzne zvlhčovače alebo oleje – obľúbený je argánový olej, ktorý stačí naplniť do zásobníka a ošetrujúci balzam sa vyplavuje do vlasov počas žehlenia. Kým ženy so suchšími a lámavejšími vlasmi si tento typ žehličiek pochvaľujú, dámy s jemnými vlasmi môžu mať po použití pocit mastnejších vlasov.

Alternatívou sú naparovacie žehličky pri ktorých sú vlasy hydratované vďaka studenej pare.

Nech sa rozhodnete pre akýkošvek povrch platní, ruky preč od kovových povrchov. Tie nájdete u starších typov lacnejších žehličiek. Nízka cena vám však určite nestojí za zničené a spálené vlasy.

Ruky preč od kovových povrchov žehličiek, ktoré vám môžu ľahko spáliť vlasy.

Prispôsobte výber vašim vlasom

Znie to ako banalita, ale veľa žien sa nechá ovplyvniť cenou či reklamou a zabúda na jej vlastné potreby.

Dôležité je odpovedať si na pár otázok, a to:

 • Budem žehličku používať denne alebo len na špeciálne príležitosti?
 • Mám krátke alebo dlhé vlasy?
 • Sú moje vlasy nepoddajné a husté alebo redšie a jemnejšie?
 • Chcem si vlasy primárne žehliť alebo natáčať?

Pri každodennom používaní žehličky si vyberte takú, s ktorou sa vám bude jednoducho manipulovať. Mala by byť ľahká, dobre padnúca do ruky a určite dbajte na otočný kábel – ten by mal byť aj dostatočne dlhý.

Ak žehličku používate každé ráno pred odchodom do práce, uprednostnite model s rýchlym ohrevom (do 10-15 sekúnd). V rannom strese sa môže stať, že ju zabudnete vypnúť. Ideálnou voľbou je žehlička s automatickým vypnutím.

Žehličky sa medzi sebou líšia aj šírkou žehliacej plochy – platní. Štandardná šírka je 2,5 cm a v zásade platí, že takouto žehličkou pohodlne vyžehlíte dlhé aj kratšie vlasy.

Ak máte veľmi krátke vlasy a od žehličky važadujete žehlenie od korienkov, vhodnou voľbou je pre vás žehliaca plocha 1,5 cm. Naopak, pri dlhých a hustých vlasoch oceníte široké platne až do 5 cm. Vďaka nim na jedno žehlenie zasiahnete viac prameňov.

Nie je ničím výnimočným ak si ženy kupujú žehličky primárne za účelom natáčania vlasov. Tvorba vĺn so žehličkou je jednoduchá a rýchla. Pre takéto potreby však nie sú veľmi vhodné široké žehliace plochy. Pre naozaj krásne kučery odporúčame zaoblené hrany žehliacich plôch.

Časté žehlenie vlasy vysúša a ničí. Dbajte preto na ochranu vašich vlasov a používajte spreje a balzamy určené na žehlenie. Vaše vlasy vám síce za starostlivosť poďakujú, no životnosť žehličky sa týmito prostriedkami skracuje.

Nezabúdajte preto povrch platní pravidelne čistiť. Pre jemné vlasy neodporúčame žehlenie na vysokých teplotách. Ak nie ste majiteľkou hustej hrivy, vyberte si žehličku s manuálnym nastavením teploty.

Niektoré žehličky obsahujú ionizátor pre hebké a lesklé vlasy hneď po žehlení. Žehlička využíva saténové ionty, ktoré nasávajú vlhkosť zo vzduchu a obaľujú ňou vlasy čím predchádzajú ich vysušeniu.

Komentáre (Najlepšia žehlička na vlasy – test a recenzie 2021)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najlepší fén na vlasy – test a recenzie 2021

Simona Porubská

Aktualizované
7. júna 2021

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zaberá vám samovoľné sušenie vlasov veľa času?

Alebo chcete mať stále upravené vlasy aj bez zdĺhavého kulmovania či žehlenia?

Pripravili sme si pre vás test fénov na vlasy. Nemusíte dlhé hodiny blúdiť internetovými stránkami a recenziami. Prinášame to najlepšie, čo slovenský trh ponúka.

Prečítajte si o výhodách, nevýhodách a výkonoch jednotlivých modelov od rôznych výrobcov.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Najlepší fén na vlasy Rowenta Powerline CV5090F0

Značku Rowenta nemusíme predstavovať. Susič Powerline sme zvolili za najlepší fén na vlasy. Vaša korunka krásy dostane ozajstnú starostlivosť.

Ak potrebujete vlasy citlivo vysušiť, použite teplý vzduch. Naopak, pomocou studeného svoj účes perfektne zafixujete.
Na zväčšenie objemu použite difuzér. Pokiaľ potrebujete hladké a lesklé vlasy, skúste sa pohrať s ionizáciou.

Fén je naozaj ľahučký, čo vám zaručí pohodlné narábanie. Sušenie spríjemní aj dĺžka elektrického kábla – 1.8 m. Pri používaní sušiča dosiahnete maximálny komfort.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_custom_box padding_vertical=”20″ margin_bottom=”20″ bg_color=”#ffffff” bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/09/najlepsi-fen-na-vlasy-rowenta-powerline-cv5090f0.jpg” border_color_style=”single_color” border_color=”#dddddd” bg_stretch=”false”][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-trophy” color=”custom” custom_color=”#dd3333″][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ line_height=”24″ font_weight=”500″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right” el_class=”shout-title”]Rowenta Powerline CV5090F0[/mk_title_box][vc_column_text disable_pattern=”false” align=”right” el_class=”shout-text”]Najlepší fén na vlasy [/vc_column_text][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/7tg3″ target=”_blank” nofollow=”true” align=”right” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]Zobraziť najlepšiu cenu[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Plusy” style=”mk-icon-thumbs-o-up” icon_color=”#81d742″ margin_bottom=”0″ el_class=”plusy”]

 • cena
 • veľmi výkonný a tichý
 • nízka hmotnosť
 • jednoduché ovládanie
 • kvalita

[/mk_custom_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Mínusy” style=”mk-icon-thumbs-o-down” margin_bottom=”0″ el_class=”minusy”]

 • teplota na 3. stupni je príliš vysoká
 • väčšie rozmery

[/mk_custom_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Profesionálny fén na vlasy GHD Air Professional

Najlepší fén na vlasy pre profesionálov. Vďaka modernému motoru a iónovej technológií maximálne skracuje dobu sušenia, čím šetrí vaše vlasy a zanecháva ich hodvábne lesklé.

Jednoduchú manipuláciu zaručuje ergonomický tvar fénu. Pasuje ako do pravej, tak aj do ľavej ruky. Zadný filter sa dá odnímať, čo vám zabezpečí ľahké čistenie.

Fén môžete zavesiť, vďaka závesnému háčiku a pomocou 3 metrového kábla bude sušenia vlasov flexibilné a komfortné.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_custom_box padding_vertical=”20″ margin_bottom=”20″ bg_color=”#ffffff” bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/09/profesionalny-fen-na-vlasy-ghd-air-professional-susic.jpg” border_color_style=”single_color” border_color=”#dddddd” bg_stretch=”false”][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ line_height=”24″ font_weight=”500″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right” el_class=”shout-title”]GHD Air Professional[/mk_title_box][vc_column_text disable_pattern=”false” align=”right” el_class=”shout-text”]Profesionálny
fén na vlasy[/vc_column_text][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/7tg3″ target=”_blank” nofollow=”true” align=”right” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]Zobraziť najlepšiu cenu[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Plusy” style=”mk-icon-thumbs-o-up” icon_color=”#81d742″ margin_bottom=”0″ el_class=”plusy”]

 • dizajn
 • súčasťou balenia je sprej na objem vlasov
 • výkon
 • jednoduchá manipulácia a ovládanie

[/mk_custom_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Mínusy” style=”mk-icon-thumbs-o-down” margin_bottom=”0″ el_class=”minusy”]cena
[/mk_custom_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Najlacnejší fén na vlasy Sencor SHD 6400

Potrebujete fén na cestovanie? Natrafili ste na to pravé. Sencor je sušič vhodný na cesty, vďaka sklápacej rukoväti. Jeho nízka hmotnosť vás tiež milo prekvapí.

Sušiť môžete pomocou dvoch teplôt. Nízka teplota vám zaručí jemné prúdenie vzduchu a vysoká zasa silný nával teplého vzduchu.
Sušič má gumové okraje, ktoré bránia odieraniu a následnému rýchlemu opotrebovaniu zariadenia.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_custom_box padding_vertical=”20″ margin_bottom=”20″ bg_color=”#ffffff” bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/09/fen-sencor.jpg” border_color_style=”single_color” border_color=”#dddddd” bg_stretch=”false”][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ line_height=”24″ font_weight=”500″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right” el_class=”shout-title”]Sencor SHD 6400[/mk_title_box][vc_column_text disable_pattern=”false” align=”right” el_class=”shout-text”]Najlacnejší
fén na vlasy[/vc_column_text][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/f1ww” target=”_blank” nofollow=”true” align=”right” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]Zobraziť najlepšiu cenu[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Plusy” style=”mk-icon-thumbs-o-up” icon_color=”#81d742″ margin_bottom=”0″ el_class=”plusy”]

 • nie je hlučný
 • vhodný na cestovanie
 • má menšie rozmery
 • cena

[/mk_custom_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Mínusy” style=”mk-icon-thumbs-o-down” margin_bottom=”0″ el_class=”minusy”]kvalita[/mk_custom_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Tradičná voľba Eta black and white 4320

Sušičom Eta určite nič nepokazíte. Na výber máte studený a teplý vzduch, ktorých účinky sme spomenuli vyššie.

Koncentrátor vzduchu zaručí perfektný styling ako od kaderníka. Ionizátor je tiež súčasťou balenia.

Filter môžete ľahko vyčistiť, je odnímateľný. Okrem toho je bezpečnosť prevádzky fénu zaistená ochranou proti prehriatiu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_custom_box padding_vertical=”20″ margin_bottom=”20″ bg_color=”#ffffff” bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/09/eta-fen.jpg” border_color_style=”single_color” border_color=”#dddddd” bg_stretch=”false”][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ line_height=”24″ font_weight=”500″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right” el_class=”shout-title”]Eta black and white 4320[/mk_title_box][vc_column_text disable_pattern=”false” align=”right” el_class=”shout-text”]Tradičná voľba [/vc_column_text][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/gnuo” target=”_blank” nofollow=”true” align=”right” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]Zobraziť najlepšiu cenu[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Plusy” style=”mk-icon-thumbs-o-up” icon_color=”#81d742″ margin_bottom=”0″ el_class=”plusy”]

 • cena
 • studený vzduch
 • bezpečná manipulácia

[/mk_custom_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Mínusy” style=”mk-icon-thumbs-o-down” margin_bottom=”0″ el_class=”minusy”]

 • hlučný
 • telo sušiča je trochu dlhé

[/mk_custom_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Najvýkonnejší fén na vlasy Remington AC9690

S výkonom 2 400 W a rýchlosťou vzduchu 140 km/h získava Remington označenie výkonnostne najlepší fén na vlasy.
Jeho súčasťou je aj hodvábne keramická mriežka, ktorá zabezpečí hodvábne hladký výsledok pri každom sušení. Vďaka funkcii

TurboBoost, ktorá zvyšuje prúdenie vzduchu o 10 %, budú vaše vlasy suchšie ešte rýchlejšie.
Súčasťou sušiča je aj koncentrátor a difuzér. Celý výrobok aj s dizajnom je na vysoko kvalitnej úrovni.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_custom_box padding_vertical=”20″ margin_bottom=”20″ bg_color=”#ffffff” bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/09/najvykonnejsi-fen-na-vlasy-remington-ac9690.jpeg” border_color_style=”single_color” border_color=”#dddddd” bg_stretch=”false”][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ line_height=”24″ font_weight=”500″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right” el_class=”shout-title”]Remington AC9690[/mk_title_box][vc_column_text disable_pattern=”false” align=”right” el_class=”shout-text”]Najvýkonnejší fén na vlasy [/vc_column_text][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/6ecx” target=”_blank” nofollow=”true” align=”right” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]Zobraziť najlepšiu cenu[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Plusy” style=”mk-icon-thumbs-o-up” icon_color=”#81d742″ margin_bottom=”0″ el_class=”plusy”]

 • dizajn
 • vlasy neelektrizujú
 • je tichý a rýchly
 • najvyššia kvalita z skvelú cenu

[/mk_custom_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Mínusy” style=”mk-icon-thumbs-o-down” margin_bottom=”0″ el_class=”minusy”]hmotnosť[/mk_custom_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Vynikajúca voľba Philips HP8232

Nepostrádateľnou súčasťou sušiča Philips je úzky nadstavec na tvarovanie účesov. Ionizátor vám pomôžeme k tomu, aby boli vaše vlasy úplne vyhladené a v danom tvare držali aj po celý deň.

Vďaka tomuto fénu, a jeho nadstavcov, zvýšite objem svojich vlasov, maximalizujete ich hustotu a zvýraznite kučery.
Dizajn fénu je veľmi príjemný a minimalistický.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_custom_box padding_vertical=”20″ margin_bottom=”20″ bg_color=”#ffffff” bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/09/tradicna-volba-eta-black-and-white-4320.jpg” border_color_style=”single_color” border_color=”#dddddd” bg_stretch=”false”][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ line_height=”24″ font_weight=”500″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right” el_class=”shout-title”]Philips HP8232
[/mk_title_box][vc_column_text disable_pattern=”false” align=”right” el_class=”shout-text”]Vynikajúca voľba [/vc_column_text][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/tqm1″ target=”_blank” nofollow=”true” align=”right” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]Zobraziť najlepšiu cenu[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Plusy” style=”mk-icon-thumbs-o-up” icon_color=”#81d742″ margin_bottom=”0″ el_class=”plusy”]

 • cena
 • super výkon
 • je ľahký
 • nízka teplota vysuší vlasy rýchlo

[/mk_custom_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Mínusy” style=”mk-icon-thumbs-o-down” margin_bottom=”0″ el_class=”minusy”]väčšie rozmery[/mk_custom_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dobrá voľba Philips HP8103

„Slabší“ súrodenec modelu označeného ako vynikajúca voľba.

Sušič Philips je ľahký a nie je veľký. Vyberať si môžete z dvoch rýchlosti sušenia. Úzky koncentrátor dokáže vzduch presne nasmerovať.

Ergonomický tvar fénu zaručuje jednoduchú obsluhu a nenáročné skladovanie. Je vhodný na cestovanie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_custom_box padding_vertical=”20″ margin_bottom=”20″ bg_color=”#ffffff” bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/09/dobra-volba-philips-hp8103.jpg” border_color_style=”single_color” border_color=”#dddddd” bg_stretch=”false”][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ line_height=”24″ font_weight=”500″ margin_bottom=”0″ font_family=”none” align=”right” el_class=”shout-title”]Philips HP8103[/mk_title_box][vc_column_text disable_pattern=”false” align=”right” el_class=”shout-text”]Vynikajúca voľba [/vc_column_text][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/lkkl” target=”_blank” nofollow=”true” align=”right” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]Zobraziť najlepšiu cenu[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Plusy” style=”mk-icon-thumbs-o-up” icon_color=”#81d742″ margin_bottom=”0″ el_class=”plusy”]

 • cena
 • hmotnosť a veľkosť

[/mk_custom_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_custom_list title=”Mínusy” style=”mk-icon-thumbs-o-down” margin_bottom=”0″ el_class=”minusy”]

 • chýba studený vzduch
 • vhodný len k bežnému používaniu

[/mk_custom_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Na záver

Svojej korunke krásy by ste mali dopriať len to najlepšie. A to nielen dámy. Krásne hladké, upravené a objemné vlasy sú v móde predsa stále. Doprajte vlasom 100 % a profesionálnu starostlivosť každý deň bez toho, aby ste museli navštevovať kaderníka.

Veríme, že vám naša recenzia fénov na vlasy ušetrila dosť času, ktorý môžete venovať napríklad príprave nového účesu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_custom_box bg_color=”#636363″ bg_image=”https://domadoma.sk/wp-content/uploads/2017/01/shoutout-box4.jpg”][mk_title_box color=”#4f4f4f” size=”24″ font_weight=”500″ font_family=”none”]Hľadáte spotrebiče?
Vybrali sme pre vás tie najlepšie za rok 2017[/mk_title_box][mk_button corner_style=”rounded” size=”medium” url=”/najlepsie-domace-spotrebice” margin_bottom=”0″ margin_right=”0″]UKÁŽTE MI[/mk_button][/mk_custom_box][/vc_column][/vc_row]

Komentáre (Najlepší fén na vlasy – test a recenzie 2021)

 1. mam huste dlhe vlasy a na vlasy po kazdom plavani pred pracou pouzivam fen orava hd422 a vlasy su vysusene rychlo a nestrapkaju sa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.