Najlepšie televízory – test a recenzie 2021

Simona Porubská

Aktualizované
7. júna 2021

Najlepší

Samsung UE50MU6172

Tento model je šiestou generáciou televízorov Samsung s Ultra HD panelom a podporou HDR, ktorý vám prinesie ten najlepší obraz a najmodernejšie technológie pre nezabudnuteľný zážitok z pozerania televízie.

Najlepšia cena

Samsung UE43MU6172

Moderný, nadčasový televízor za najlepšiu cenu, vo svojej triede, už nemusíte hľadať. Rozlíšenie Ultra HD s podporou HDR, 4K kvality obrazu a technologickými vychytávkami smart televízora si môžete vybrať aj pri 108 cm uhlopriečke za vynikajúcu cenu.

Najlepšia cena

Samsung UE32M5002

Televízor značky Samsung vás okrem poriadne nízkej cenovky, zaujme svojou kvalitou spracovania. Obraz vo Full HD rozlíšení, spolu s pokrokovými funkciami vám pripravia skutočný filmový zážitok. Na 80 cm uhlopriečke televízora sa rozhodne budete mať na čo pozerať.

Najlepšia cena

LG 55UJ6307

Extra kvalitu tomuto smart televízoru dodávajú najnovšie technológie a rozlíšenie 4K Ultra HD. Pripravte sa na na výnimočné pozorovacie uhly a realisticky detailné farby obrazu za každých svetelných podmienok. Kvalitný televízor si teraz navyše môžete dopriať za najlepšiu cenu.

Najlepší oled

LG OLED55B7V

OLED televízor od LG s podporou tých najlepších technológií na trhu, nemá aktuálne žiadneho konkurenta. V smart TV nájdete to najlepšie z najlepšieho. Technológie OLED, 4K Ultra HD, HDR, či audio Dolby Atmos sa postarajú o vaše pozoruhodné filmové zážitky aj športové prenosy.

Premýšľate nad tým aký televízor kúpiť?

Prinášame vám porovnanie najlepších televízorov na trhu. Poradíme vám, ako si správne vybrať a čo je pri rozhodovaní vhodné zvážiť.

Na základe recenzií si nájdete model, ktorý splní všetky kritéria a potreby.

Najlepší

Samsung UE50MU6172

Tento model je šiestou generáciou televízorov Samsung s Ultra HD panelom a podporou HDR, ktorý vám prinesie ten najlepší obraz a najmodernejšie technológie pre nezabudnuteľný ...
Ukázať najlepšiu cenu

Televízor je nabitý super technológiami, ktoré sme si mali možnosť otestovať a boli sme nadšení. Sledovanie televízora v HDR kvalite sa jednoducho nedá porovnať s obrazom, ktorý ste doposiaľ sledovali v Full HD rozlíšení. 4K kvalita vám navyše zaručí nadčasovú kvalitu, ktorá dodá to najlepšie na veľmi dlhý čas. Jedinou nevýhodou je pozeranie starších filmov, ktoré v 4K pôsobia trochu umelo.

Technologické novinky ako PurColour, UHD Dimming, HDR vám v celkovom prepojení poskytnú obrovskú škálu farieb, unikátny kontrast a sýtosť obrazu na 125 cm uhlopriečke. Osobne nás potešilo aj prepojenie televízora so smartfónom a možnosť hlasového ovládania na diaľkovom ovládači.

Plusy: podpora HDR, nadčasové technológie, ktoré budú trendy na dlhé obdobie, moderný bezrámikový dizajn, integrácia s Netflix, Amazonom a inými online službami

Mínusy: sledovanie menej kvalitných nahrávok pôsobí neprirodzene

Najlepšia cena

Samsung UE43MU6172

Moderný, nadčasový televízor za najlepšiu cenu, vo svojej triede, už nemusíte hľadať. Rozlíšenie Ultra HD s podporou HDR, 4K kvality obrazu a technologickými vychytávkami smart ...
Ukázať najlepšiu cenu

Ak hľadáte televízor, ktorý je nabitý super technológiami a má o niečo menšie rozmery, našli ste ho. Sledovanie televízora v HDR kvalite sa jednoducho nedá porovnať s obrazom, ktorý ste doposiaľ sledovali v Full HD rozlíšení. 4K kvalita vám navyše zaručí nadčasovú kvalitu, ktorá dodá to najlepšie na veľmi dlhý čas. Jedinou nevýhodou je pozeranie starších filmov, ktoré v 4K pôsobia trochu umelo.

Technologické novinky ako PurColour, UHD Dimming, HDR vám v celkovom prepojení poskytnú obrovskú škálu farieb, unikátny kontrast a sýtosť obrazu na 108 cm uhlopriečke. Osobne nás potešilo aj prepojenie televízora so smartfónom a možnosť hlasového ovládania na diaľkovom ovládači.

Plusy: podpora HDR, nadčasové technológie, ktoré budú trendy na dlhé obdobie, moderný bezrámikový dizajn, integracia s Netflix, Amazonom a inými online službami

Mínusy: sledovanie menej kvalitných nahrávok pôsobí neprirodzene

Najlepšia cena

Samsung UE32M5002

Televízor značky Samsung vás okrem poriadne nízkej cenovky, zaujme svojou kvalitou spracovania. Obraz vo Full HD rozlíšení, spolu s pokrokovými funkciami vám pripravia skutočný filmový ...
Ukázať najlepšiu cenu

Za najnižšiu cenu si môžete vybrať vysokú kvalitu televízora s rozlíšením Full HD, ktorý navyše poskytuje množstvo technologických vychytávok. Technológia Clean View zabezpečí obraz bez šumu, zlepšuje celkovú farebnosť aj kontrast. Ďalšia technológia Wide Colour Enhancer pracuje so škálou farieb, ktoré dohromady tvoria jasnejší obraz.

Hoci obraz pôsobí veľkolepo, bez šumov. Výrobca mohol ešte trochu popracovať na audio systéme, aby bol zvuk čistejší. Oceňujeme aj rozšírenie televíznej zábavy za pomoci USB zariadení s hudbou, fotografiami a videami. Celkovo je to skvelý pomer cena a výkon.

Plusy: vynikajúce technológie, ktoré vylepšujú obraz, nízka cena za skvelý produkt, rozšírenie o USB port

Mínusy: trochu slabší audio systém, televízor nemá satelitný tuner

Najlepšia cena

LG 55UJ6307

Extra kvalitu tomuto smart televízoru dodávajú najnovšie technológie a rozlíšenie 4K Ultra HD. Pripravte sa na na výnimočné pozorovacie uhly a realisticky detailné farby obrazu ...
Ukázať najlepšiu cenu

Pri testovaní tohto zariadenia sme očakávali veľa a napriek tomu sme boli veľmi pozitívne prekvapení, aké všetky technológie tento televízor ukrýva, a aj napriek tomu si drží pomerne nízku cenu. Televízor poskytuje skutočne výnimočnú 4K kvalitu obrazu a vďaka podpore Active HDR aj prepracovaný kontrast a vyladený obraz.

Vyskúšali sme si aj funkciu 4K Upscaler, ktorá umožňuje pozrieť si starší formát v 4K kvalite. Obraz napriek tomu nebol skreslený, bol čistý a plný detailov. Manuál na nás pôsobil trochu chaoticky, menej skúsený užívateľ by mohol mať problém pochopiť nielen funkcie, ale aj ovládanie televízoru.

Plusy: vynikajúca kvalita obrazu v 4K Ultra HD rozlíšení, podpora Active HDR, vylepšenie kvality obrazu starších formátov filmov za pomoci funkcie 4K Upscaler, vynikajúci zvuk

Mínusy: trochu zložitý manuál, magický ovládač je potrebné objednať zvlášť

Najlepší oled

LG OLED55B7V

OLED televízor od LG s podporou tých najlepších technológií na trhu, nemá aktuálne žiadneho konkurenta. V smart TV nájdete to najlepšie z najlepšieho. Technológie OLED, ...
Ukázať najlepšiu cenu

LG OLED55B7V patrí medzi vlajkové lode súčasných televízorov na trhu. Pri testovaní sme to cítili v každom momente. Tento ultratenký televízor splní priania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dokonalý 4K Ultra HD obraz s podporou HDR pre výnimočný kontrast bol len úvodom svojej technickej vyspelosti zariadenia.

OLED panel zobrazuje živé farby a odtiene oveľa detailnejšie ako na klasickom LED displeji. Prepojením funkcií HDR10, Dolby Vision a Dolby Atmos sme získali plnohodnotný kinosálový zážitok. Užili sme si aj inteligentné funkcie, webový prehliadač, záznam programov a skvelý ovládač s množstvom funkcií. Skutočne jedinou nevýhodou je vyššia cena, ktorá však plne zodpovedá kvalite.

Plusy: najlepší OLED televízor na trhu, ultratenké prevedenie s uhlopriečkou 139 cm, vynikajúca kvalita obrazu a zvuku pre kinosálový zážitok, vstup pre satelitnú parabolu

Mínusy: len vyššia cena

Komentáre (Najlepšie televízory – test a recenzie 2021)

  1. zistila som, že už su aj televizory s uhlopriečkou 190cm a presn etakyto mam v plane kupit ai do obyvačky spolu s domacim kinom. Už sa na neho tešim. Obyvačku vez velkej TV si neviem predstavit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najlepší epilátor – test a recenzie 2021

Epilátor je na chĺpky účinnejší ako depilátor.

Lenka Hruščáková

Aktualizované
7. júna 2021

Celkovo najlepší

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

Tento model patrí k najobľúbenejším epilátorom a pokiaľ vás neodradí jeho vyššia cena, tak si tohto malého šikovného pomocníka rýchlo zamilujete.

Najlepší pomer cena/výkon

Philips Satinelle HP6420/00

Za málo peňazí vás tento epilátor dokáže zbaviť nadmerného ochlpenia.

Vynikajúca voľba

Philips SC1997/00 Lumea Advanced

Chcete dosiahnuť podobného efektu ako v profesionálnych salónoch? Vďaka technológií IPL sa k tomu priblížite a vaša pokožka bude dlhodobo jemná a hladká.

Najlepší dámsky strojček

Braun LS 5560

Tento holiaci strojček vám dokonale oholí ako nohy, tak aj podpazušie, či oblasť bikín. Je praktický a ideálny aj na cestovanie.

Vynikajúca cena

Braun SE 5185

Skvelé riešenie ak hľadáte najlepší epilátor v pomere cena a výkon.

Chcete získať nové sebavedomie s hladkou pokožkou? Vybrať si ten najlepší epilátor na trhu a najlepší holiaci strojček nie je jednoduché. V našom teste sa dozviete, ktoré funkcie sú dôležité a na čo sa pri kúpe zamerať.

Celkovo najlepší

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

Tento model patrí k najobľúbenejším epilátorom a pokiaľ vás neodradí jeho vyššia cena, tak si tohto malého šikovného pomocníka rýchlo zamilujete.
Zobraziť najlepšiu cenu

Philips Lumea je ideálny aj na ošetrenie citlivých lokalít, ako je tvár (predovšetkým oblasť hornej pery a brady), podpazušie, línia bikín, brucho a ruky. Ponúka aj špeciálne nástavce určené zvlášť pre jednotlivé časti tela.

Plusy: účinná technológia, kvalitné spracovanie, ľachká manipulácia, žiadne káble

Mínusy: jedine vyššia cena

Najlepší pomer cena/výkon

Philips Satinelle HP6420/00

Za málo peňazí vás tento epilátor dokáže zbaviť nadmerného ochlpenia.
Zobraziť najlepšiu cenu

Tento malý šikovný epilátor vás poteší vďaka jeho nízkej cene. Od chĺpkov ho jednoducho a rýchlo vyčistíte pod vodou. Prístroj má sieťové napájanie, takže nie je úplne praktický na cestovanie.

Plusy: Nízka cena, dlhý kábel, čistenie pod vodou, jednoduchý na ovládanie

Mínusy: Trochu hlučnejší, neberie chĺpky na prvýkrát

Vynikajúca voľba

Philips SC1997/00 Lumea Advanced

Chcete dosiahnuť podobného efektu ako v profesionálnych salónoch? Vďaka technológií IPL sa k tomu priblížite a vaša pokožka bude dlhodobo jemná a hladká.
Zobraziť najlepšiu cenu

Pomocou technológie IPL (intenzívne pulzné svetlo) pôsobí Philips Lumea na korienky chĺpkov a tým znižuje postupne množstvo chĺpkov. Test IPL epilátorov ukázal, že po opakovanom používaní bude vaša pokožka výrazne hladšia a jemnejšia. Prístroj sníma odtieň pokožky a v prípade veľmi tmavého miesta, akým je napr. znamienko, záblesk nespustí.

Plusy: Výborné výsledky s IPL, senzor pokožky

Mínusy: Chýba puzdro na nadstavec, vyššia cena, iba sieťové napájanie

Najlepší dámsky strojček

Braun LS 5560

Tento holiaci strojček vám dokonale oholí ako nohy, tak aj podpazušie, či oblasť bikín. Je praktický a ideálny aj na cestovanie.
Zobraziť najlepšiu cenu

Tento dámsky holiaci strojček sa prispôsobí krivkám tela, a preto je vždy v optimálnom kontakte s pokožkou. Jemne napína pokožku a zaisťuje tak uspokojivé výsledky. Dôkladne oholí podpazušie a iné partie tela.

Plusy: Hladká pokožka bez podráždenia, manipulácia na mokro i na sucho, nástavce

Mínusy: Chýba epilátor

Vynikajúca cena

Braun SE 5185

Skvelé riešenie ak hľadáte najlepší epilátor v pomere cena a výkon.
Zobraziť najlepšiu cenu

Počas epilácie si môžete chladiť pokožku pomocou rukavice s chladiacim vankúšikom, ktorá je súčasťou balenia. Epilačná hlava je vybavená až 40 ostrými pinzetami, ktoré zaručia, že bude epilácia rýchla.

Plusy: Dosť tichý, umývateľná hlavica, jednoduchá údržba, dostatočná dĺžka kábla, cestovná taštička v balení, chladiaca rukavica, masážny valček

Mínusy: Bez holiaceho nadstavca

Záver

I ten najlepší epilátor vás nezbaví chĺpkov hneď. Je potreba používať prístroj dlhodobo a výsledky sa postupne dostavia. V našom teste sme porovnali päť produktov, ktoré užívatelia na základe svojich skúseností a ostatných recenzií vyhodnotili ako najobľúbenejšie prístroje, ktoré im pomohli zbaviť sa nadmerného ochlpenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.