Tempo Kondela Nábytok: Prečítajte si recenzie eshopu s nábytkom

tempo kondela nábytok recenzie

Tempo Kondela Nábytok je na trhu už 26 rokov. Rodinný podnik začal pod názvom zakladateľa ako Miloš Kondela TEMPO pôsobiť už v roku 1992. Spoločnosť prevádzkuje nielen eshop, ale aj 21 vlastných kamenných predajní po celom Slovensku a nábytok tiež dodávajú do širokej siete 254 predajní svojich partnerov.

Výhodou spoločnosti oproti množstva ďalších eshopov s nábytkom je, že väčšinu nábytku majú priamo na sklade. (až 95%) V ponuke nájdete skutočne množstvo nábytku a doplnkov v rôznych štýloch. Veľkú skupinu tvorí čalúnený nábytok v koži alebo v látke.

Nábytok spĺňa zaujímavý pomer dizajnu a atraktívnou cenou. V ponuke tiež nájdete jedálenské zostavy, obývacie steny, ale tiež stoličky alebo kuchyne.

Recenzie zákazníkov sú pozitívne

Na webe heureka.sk sú recenzie na Tempo Kondela nábytok vo väčšine prípadov veľmi pozitívne. Za výhody považujú veľký výbor, rýchlosť dodania hlavne cenu. Za negatíva zákazníci väčšinou spomínajú pomalú a neprehľadnú stránku a slabší popis tovaru. Obchod však veľmi dobre a rýchlo so zákazníkmi komunikuje.

tempo-kondela-nabytok-recenzie-heureka

Možnosť platby aj dobierkou

Tempo Kondela Nábytok ponúka množstvo spôsobov platby. Platiť môžete kartou cez Internet banking VÚB, SLSP alebo kartou v ostatných bankách na Slovensku. K dispozícii máte tiež stále obľúbenú dobierku alebo nákup tovaru na splátky cez spoločnosť Quatro alebo Cetelem.

Doprava nad 450 EUR zadarmo

Spoločnosť využíva vlastnú autodopravu, ale na výber máte tiež kuriérsku spoločnosť po celom Slovensku. Do sumy 450 EUR zaplatíte dovoz 15 EUR, nad 450 EUR je doprava bezplatná. Môžete tiež využiť osobný odber na jednej z 21 pobočiek po celom Slovensku.

Môžete tiež využiť službu doručenie v sobotu za 6 EUR. Mnoho ľudí to ocení najmä kvôli tomu, že počas týždňa sa im nedá odbehnúť z roboty domov.

Výhody

  • Jeden z najväčších obchodov s nábytkom
  • 21 vlastných predajní na Slovensku
  • 95% tovaru ihneď skladom

Nevýhody

  • Málo prehľadná stránka
  • Pri niektorých produktoch slabší popis a ich pôvod

Komentáre (29)

  1. Dobrý deň. Zakúpila som si v kamennom obchode sedačku ktorá prišla natrhnutá asi 3 cm s prednej strany. Hneď na druhý deň sme spísali reklamáciu ktorá bola samozrejme zamietnutá. Mechanické poškodenie výrobku bolo spôsobené nekorektnou manipuláciou, áno bolo ale nie mojou. Bol to môj prvý nákup od nich a aj posledný. Najjednoduchšie je zvaliť to všetko na zákazníka.

Ďalšie komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Podarilo sa vám získať dom, po ktorom ste dlho túžili a už si pýta len dotvoriť do krásy?

Poradíme vám, ako si zariaďovanie domu užiť a z vašej nehnuteľnosti vyčarovať útulne rodinné hniezdo.

Papierovanie a vybavovačky v procese kúpy, prevodu nehnuteľností alebo starosti okolo stavby dokážu poriadne vyčerpať. A tak sa ľahko stane, že pred finále dokončenia vysnívaného domu vám zostane už len trochu energie, ktorú ste ochotní vložiť do výberu obkladu do kúpeľne či dverí. O farbe kobercov, či vôbec o kobercoch alebo takých závesoch nieto ani reči.

zar-2Pred koncom sa však netreba vzdávať. Vybraný nábytok, farby a doplnky by mali spoločne nielen fungovať, ale aj hrať. Melódiu, ktorá vás neomrzí ani po 10-tich rokoch. Bolo by škodou kupovať a meniť zariadenie domu za krátky čas opäť, len preto, že sa ste sa nechali ovládnuť pesimizmom úradov, bánk či dokonca povrchným prístupom v predajniach a na zariaďovanie dôkladne nesústredili.

zar-1Zariadenie domu – viete, čo chcete?

Podarilo sa vám buď dom kúpiť, postaviť alebo ste ho zdedili. Už len tým ste podstúpili proces, ktorý si vyžaduje čas, trpezlivosť a obetu rôzneho druhu aj v prospech financovania rôznych úprav a stavebných prác.

Dôležitý začiatok vytvoril váš zodpovedný vzťah k príbytku a s ním prichádzajú aj vaše prvé úvahy o jeho interiéri. Obraz a nálada, ktorá sa vám dostatočne dostane pod kožu potrebuje jediné: konkrétny a funkčný návrh pre každý jeden centimeter priestoru domu.

Dispozičné riešenie musíte poznať z pamäti

Vaša predstava kráča ruka v ruke s dispozíciou. Samozrejme, existuje rozdiel, ako ju vnímate. Ak ste dom postavili už jeho samotný návrh v sebe ukrýva rozvrhnutie miestností s napojením na inžinierske siete a ak nie hotový, minimálne načrtnutý dizajn interiéru. Výhodou stavby domu je to, že vy sami si ju určíte. Ak však prerábate hotový dom, jeho zariaďovanie bude vychádzať z dispozície, ktorej sa jeho prípadné úpravy musia prispôsobiť.

Zmerajte si svoje možnosti

Predtým, ako začnete premýšľať a vymýšľať, pomerajte si všetky dôležité rozmery, aby ste už od začiatku pracovali s reálnymi číslami a teda aj s reálnymi nápadmi a návrhmi. Predídete tak možnému sklamaniu pri výbere napríklad nábytku do kuchyne.

zar-3Profesionála si zaplatíte, ale jeho pomoc je na nezaplatenie

Výborným začiatkom je nákres dispozície, do ktorého si môžete navrhnúť rozloženie najdôležitejších nábytkových častí a spotrebičov do jednotlivých miestností. Poskytne vám jasný prehľad o tom, čo bude kde stáť. Nezabudnite vyznačiť okná dvere či pomyselné rozdelenie dennej a nočnej ćasti.

Ak neovládate špeciálne programy, vystačíte si aj s vkreslením jednoduchej poznámky ceruzkou.

Tu je však na mieste spomenúť, že nič nenahradí presnú vizualizáciu, ktorá navrhne jasné riešenie pre zariaďovanie celého domu. Pomôžu vám s ňou interiéroví dizajnéri. Ide o službu, ktorú si na jednej strane zaplatíte, na druhej jej využitím získate čas aj zdravé nervy.

zar-4Trh ponúka more možností od výberu farieb, cez obklady, nábytok až po dekorácie. Veľmi ľahko sa v ňom môžete utopiť. Predstavu, ktorú ste získali pozeraním iných interiérov domov už máte, ale pri realizácii vašej, prídete na to, že podlahy, ktoré sa vám tak páčili v časopise, sú príliš drahé na váš rozpočet alebo sa vám nebudú vôbec hodiť k nábytku, ktorý ste už vybrali.

Rady dizajnéra sa nemusíte držať do bodky, hoci ak mu poskytnete dostatok informácii o sebe a vašich želaniach, jeho návrhu možno neodoláte. Minimálne sa však stane výborným plánom, do ktorého budete už len vyberať konkrétne kúsky skladačky.

Venujte čas zoznamu

Na základe finálneho návrhu si urobte zoznam položiek spotrebičov, v ktorom si aspoň predbežne stanovte plánovanú sumu, do ktorej by ste sa chceli zmestiť. Pri jeho vytváraní strávite chvíľku času, ktorá vám však plne vynahradí momenty lovenie v pamäti:

“Máme všetko? čo ešte nemáme? Koľko nám ešte ostáva peňazí?…”

Zároveň si doň môžete ku jednotlivým položkám vkladať obrázky, ktoré vás zaujali či po ich realizácii aj sumu, ktorú vás reálne stáli.

Najdôležitejšie na začiatok

Úvod patrí prvkom, ktoré sa meniť nebudú najbližšie desaťročie alebo aj nikdy. Začnite kľúčovými časťami, ktoré určia výsledný charakter príbytku ako sú podlahy, farby na steny, podlahy, dlažba a obklady do kúpeľne a zvyšku domu, kuchynská linka, štýl obývacej steny a sedačky či typ osvetlenia.

Inšpirujte sa

Nebojte sa inšpirovať časopismi, praktickými článkami na kupujemebyvanie.sk, obrázkami na sociálnych sieťach či pri návštevách u vašich známych. Zaujímavé nápady si prispôsobíte podľa seba. A vždy to urobíte inak, aby ste sa odlíšili. Predsa len, každý sme iný, a naše bývanie nebude nikdy rovnaké. Aj keď nakupujeme na jednom mieste či čítame tie isté články o bývaní.

Nechajte si poradiť

Rozhliadnite sa vo svojom okolí po niekom, kto nedávno riešil zariaďovanie domu. Popýtajte sa na skúsenosti s výrobou nábytku na mieru, či spotrebičov.

Alebo aj všetkého.

Osobné referencie a odporúčania sú nad zlato a môžu vás nasmerovať priamo na dobrý kontakt bez toho, aby ste blúdili po predajniach, vypytovali sa a zisťovali.

Overeného pomocníka spoznáte aj v praktických radách na domadoma.sk. V našich článkoch vám pravidelne predstavíme nápomocné rady, tipy a triky.

Zariadenie domu by malo byť radostným obdobím, v ktorom dolaďujete finálny vzhľad vášho bývania. A popravde nezariaďujete si len bývanie, zariaďujete si aj život. Dom by mal byť radostný vrelý a na prvý aj tisíci pohľad váš, aby ste všetko, čo vám budúcnosť prinesie zvládali v pohode.

Fotografie: Pinterest