Tempo Kondela Nábytok – prečítajte si recenzie eshopu s nábytkom

tempo kondela nábytok recenzie

Katarína Malá

Aktualizované
13. júna 2018

Tempo Kondela Nábytok – prečítajte si recenzie eshopu s nábytkom
1.9 24 hodnotení

Tempo Kondela Nábytok je na trhu už 24 rokov. Rodinný podnik začal pod názvom zakladateľa ako Miloš Kondela TEMPO pôsobiť už v roku 1992. Spoločnosť prevádzkuje nielen eshop, ale aj 21 vlastných kamenných predajní po celom Slovensku a nábytok tiež dodávajú do širokej siete 254 predajní svojich partnerov.

Výhodou spoločnosti oproti množstva ďalších eshopov s nábytkom je, že väčšinu nábytku majú priamo na sklade. (až 95%) V ponuke nájdete skutočne množstvo nábytku a doplnkov v rôznych štýloch. Veľkú skupinu tvorí čalúnený nábytok v koži alebo v látke.

Nábytok spĺňa zaujímavý pomer dizajnu a atraktívnou cenou. V ponuke tiež nájdete jedálenské zostavy, obývacie steny, ale tiež stoličky alebo kuchyne.

Recenzie zákazníkov sú pozitívne

Na webe heureka.sk sú recenzie na Tempo Kondela nábytok vo väčšine prípadov veľmi pozitívne. Za výhody považujú veľký výbor, rýchlosť dodania hlavne cenu. Za negatíva zákazníci väčšinou spomínajú pomalú a neprehľadnú stránku a slabší popis tovaru. Obchod však veľmi dobre a rýchlo so zákazníkmi komunikuje.

tempo-kondela-nabytok-recenzie-heureka

Možnosť platby aj dobierkou

Tempo Kondela Nábytok ponúka množstvo spôsobov platby. Platiť môžete kartou cez Internet banking VÚB, SLSP alebo kartou v ostatných bankách na Slovensku. K dispozícii máte tiež stále obľúbenú dobierku alebo nákup tovaru na splátky cez spoločnosť Quatro alebo Cetelem.


Doprava nad 450 EUR zadarmo

Spoločnosť využíva vlastnú autodopravu, ale na výber máte tiež kuriérsku spoločnosť po celom Slovensku. Do sumy 450 EUR zaplatíte dovoz 15 EUR, nad 450 EUR je doprava bezplatná. Môžete tiež využiť osobný odber na jednej z 21 pobočiek po celom Slovensku.

Môžete tiež využiť službu doručenie v sobotu za 6 EUR. Mnoho ľudí to ocení najmä kvôli tomu, že počas týždňa sa im nedá odbehnúť z roboty domov.

Výhody

 • Jeden z najväčších obchodov s nábytkom
 • 21 vlastných predajní na Slovensku
 • 95% tovaru ihneď skladom

Nevýhody

 • Málo prehľadná stránka
 • Pri niektorých produktoch slabší popis a ich pôvod
Tempo Kondela Nábytok – prečítajte si recenzie eshopu s nábytkom
1.9 24 hodnotení

Komentáre (11)

 1. Nikdy ale že vážne nikdy viac. Kúpila som ten veľký biely jedálenský stôl. Tak ako sme ho poskladali, tak sa od vtedy nepohol . Robila som to s najstarším synom, ktorý s nami nebýva, takže ani keby som chcela , tak s ním sama s 3 malými deťmi pohnúť nedokážem. po necelých 2 mesiacoch od dodania – nejaké 3 týždne od zmontovania (čakali sme na koberec) som si všimla, že sa na rohu dosky vytvorila
  prasklina (podla mňa , doska neudržala váhu stola, lebo v strede nie je nožička a stôl je dlhý , určite tam bolo nejaké vnútorné poškodenie – ostatné 3 rohy nepraskli) ….no a reklamáciu zamietli, s tým, že som si to poškodila sama . odborné vyjadrenie robil ich človek, takže bolo úplne jasné ako dopadne, ked zistil, že som sama matka s 3 deťmi a nemôžem si dovoliť zaplatiť súdnoznalecký posudok……hnus

Ďalšie komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako vám vintage nábytok môže zútulniť bývanie

Stanislava Laurinčíková

Aktualizované
17. januára 2018

Kategórie
Nábytok

Ako vám vintage nábytok môže zútulniť bývanie
5 3 hodnotení

Nadčasový, originálny a šetrí životné prostredie. Takýto je vintage nábytok, ktorý nie je len pre milovníkov starožitností, ale nadchne aj zástancov moderného bývania. Čo je pre neho typické, a ako ním oživiť svoj domov?

01Byť starým nestačí

Mnohí ľudia pripisujú slovnému spojeniu vintage nábytok iba prídavné meno starý. Nemalo by však ísť o výlučne technickú záležitosť, ale pri jeho výbere by ste sa mali zamerať aj na to, či konkrétny kus nábytku zodpovedá štýlu a prevedeniu danej doby, v ktorej sa objavil.

02Siahajte po nábytku z masívneho dreva. Nevzdávajte sa ani vtedy, ak je trochu poškodený. Vintage nábytok môže zdvojnásobiť svoj potenciál práve tým, že ho premaľujete, vyleštíte a jednoducho obnovíte.

03Všímajte si nálepky na nábytku, či iné známky, ktoré hovoria o výrobcovi. Skúste ich názov zadať do googlu, a možno aj vďaka tomu objavíte ďalšie inšpirácie.

Ak je vintage nábytok príliš poškodený, a vy nemáte žiadne zručnosti s čalúnením, či patinovaním, môžete sa obrátiť na ľudí, pre ktorých je reštaurovanie starých nábytkov hračka. Môžete však konkrétny kus nábytku celkom rozdeliť a využiť jeho súčasti niekde v dome.


04Dáva domu unikátny vzhľad

Vintage nábytok sa v súčasnosti stáva unikátnym kusom, nie ako v dobe, keď bol masovo vyrábaný aj s ostatnými kusmi nábytku. Kedysi boli staré kusy nábytku všadeprítomné. Dnes sú nezvyčajné a dávajú priestoru osobitý štýl a individualitu.

05Aj keď kategória vintage nábytok pokrýva rôzne obdobia a roky, môžete si vybrať jednu z nich a pretvoriť svoj domov na éru, ktorou ste sa inšpirovali.

06Druhou možnosťou je kombinovať nábytok z rôznej dekády, spojiť miestnosť aj prostredníctvom formalít a doplnkov, a vytvoriť tak harmonický a koherentný vzhľad.

07Môže byť vintage nábytok biely?

Ďalším úskalím pri rozhodovaní sa, aký by mal byť vintage nábytok, je farba. Odpoveď na túto otázku je jednoznačná. Áno, biela farba je v tomto smere viac než populárna.

08Zároveň sa rôzny starý nábytok často zrenovuje práve tým, že sa natrie bielou farbou. Obľúbené patinovanie dáva nábytku druhú šancu, a vytvára z neho vintage nábytok.


09Priateľský k rozpočtu

Jednou z výhod vintage nábytku je to, že je priateľský aj k rozpočtu. Za starší, používaný nábytok nemusíte platiť toľko, ako keby ste si kúpili nový. Navyše pri jeho používaní sa už veľakrát potvrdilo pravidlo – Staré, ale dobré.

10Výhodný aj pre planétu Zem

Tým, že si kúpite alebo opravíte starší nábytok, podporujete aj planétu Zem. Trend udržateľnosti je totiž populárny aj v nábytkárskom priemysle.

11Po praktických informáciách sa poďte pozrieť na to, aký vintage nábytok je do vašich izieb najvhodnejší.

Spálňa

Vintage nádych dosiahnete maličkosťou, akou je záhlavie postele. Môžete naň použiť staré dvere, rámy okien, a teda konkrétne vintage kusy nábytku, ktoré rozdelíte na menšie časti a vytvoríte miesto s príbehom.

12Do spálne sú však ideálne  aj vintage postele, ktoré aj s týmto prívlastkom kúpite v rôznych predajniach nábytku či eshopoch.


13Okrem tohto netradičného prvku si do vintage spálne môžete zobrať aj staré nočné stolíky, skriňu, či bočné stolíky.

14Obývačka

Zamerajte sa na maličkosti, akými sú kreslá, či pohovka. Aj najmenší detail vie z obývačky vytvoriť miesto plné vzácnych chvíľ práve prostredníctvom vintage nábytku.

15Podobne je na tom stolík, nábytok, bar, či polička, ktoré tiež môžu niesť vintage nádych. Obývačka s týmito atribútmi dodáva priestoru pocit domova.

16Kuchyňa

Milovníci tradícií sa vintage nábytkom v kuchyni určite nadchnú. Môžete v nej staviť na romantiku a orientovať sa na klasické drevo a biele farby.

17Pri tvorbe vintage kuchyne nie je dôležitý len nábytok, ale aj doplnky, ktoré dajú celému priestoru punc elegancie.


18Pokiaľ kuchyňu radi využívate na dlhé posedenia pri jedle, klasický okrúhly stôl, ktorý bol na výslní v 60. rokoch, bude skvelou voľbou vintage nábytku.

19Kúpeľňa

Vintage nábytok do kúpeľne môžete ľahko získať zo starých šatníkov, komody, či baru, ktoré môžete použiť na bielizeň, či na úschovu iných potrieb.

20Vhodné sú aj staré zrkadlá.

21Vintage kúpeľňa miluje netradičné vane a umývadlá.

22A veľa malých doplnkov, vďaka ktorým si túto miestnosť v dome zamilujete.


23Vintage nábytok vytvorí z vášho bytu či domu útulné miesto na život. Pri jeho výbere sa môžete riadiť aj nasledujúcimi charakteristikami:

 • Starý, ale dobrý
 • Elegantný
 • Pohodlný a praktický
 • Drevený
 • Patinovaný
 • Miluje doplnky v neutrálnych (béžové, sivé, biele) a pastelových farbách (najmä jemné zelené, modré a ružové farby)

Obrázky: Pinterest.com