Moderné sledovanie televízie: 3 populárne streamovacie platformy v roku 2023

unsplash.com

Dostupnosť nových technológií zmenila spôsob sledovania televízie. Väčšina ľudí vymenila klasické pozeranie s reklamami za online televízie a streamovacie služby. Ako ale vybrať tú najvýhodnejšiu streamovaciu platformu? Prečítajte si náš článok a inšpirujte sa tými najznámejšími z nich. 

Aký posun nastal v pozeraní televízie ?

Posun v pozeraní televízie poháňali zmeny očakávaní divákov aj rýchly rozvoj digitálneho prostredia a technológií. Neustále napredovanie viedlo k vzniku nových možnosti sledovania TV. Sú nimi napríklad streamovacie služby, online televízia či interaktívne televízne služby

Svoje obľúbené filmy, seriály a relácie tak už nemusíte sledovať len doma na gauči a len v určitom čase. Vďaka novým technológiám ich môžete pozerať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Potrebujete k tomu len mobil, tablet či notebook a prístup na internet.

Populárne streamovacie služby

Streamovacie služby v súčasnosti predstavujú populárnu alternatívu ku káblovej či k satelitnej televízii. Určite vám neunikli platformy ako Netflix, HBO Max či Joj Play. 

Medzi toľkými možnosťami môže byť náročné vybrať si tú ideálnu službu pre vás. Finálne rozhodnutie najčastejšie ovplyvňuje cena za predplatné a ponuka seriálov či filmov. Je veľmi pravdepodobné, že jedna služba nedokáže splniť všetko, čo očakávate. Väčšinou to skončí pri predplatení viacerých streamovacích platforiem. 

Netflix

Netflix je jednou z najpopulárnejších a najväčších streamovacích platforiem na svete. 

Divákom poskytuje širokú škálu obsahu. Nájdete na ňom približne 1 800 seriálov a viac ako 3 600 filmov. Ponúka obsah od rôznych producentov a vytvára aj vlastné seriály a filmy. Medzi najznámejšie patria Stranger Things, Zaklínač, Koruna a Papierový dom.

Na jednom účte si môžete vytvoriť až 4 profily a súčasne sledovať až na 4 zariadeniach. Ceny za balíky sú rôzne, pohybujú sa v rozmedzí od 7,99 do 11,99 € za mesiac.

unsplash.com

HBO MAX

HBO Max poskytuje prístup k rozmanitému obsahu filmov, seriálov a dokumentárnych filmov. 

S HBO máte prístup k seriálom ako Hra o tróny, Eufória či Černobyľ. Okrem seriálov a filmov môžete sledovať aj najnovšie trháky od Warner Bros., DC Comics, Cartoon Network a CNN už 45 dní po ich premiére.

Služba je jednoduchá na používanie a na jednom účte dokážete vytvoriť až 5 užívateľských profilov. Používateľom ponúka možnosť sledovania seriálov a filmov offline a až na 3 zariadeniach súčasne. Pre rodiny s deťmi je tu dokonca možnosť vytvorenia profilu pre deti. 

Aktuálne nájdete na HBO MAX viac ako 1 000 filmov a približne 400 seriálov. Bežná cena predplatného je 6,99 € na mesiac.

Joj Play

Joj Play je online streamovacia platforma, ktorá patrí k televíznej stanici JOJ. Poskytuje prístup k širokej ponuke obsahu z televíznej stanice JOJ, vrátane vlastných produkcií, reality show, športových programov, seriálov a živého vysielania. Sledovať môžete aktuálny obsah, ale aj záznamy z predošlých vysielaní.

Službu môžete mať aj bezplatne, no všetky programy TV JOJ, budete mať s reklamou. Premium verzia bez reklám stojí 5,99 € mesačne. Ponúka kompletný obsah či predpremiéry tvorby samotnej televízie.

Moderné kúpeľne: Tieto inšpirácie si zamilujete!

moderné kúpeľne

Tento článok prináša inšpirácie pre všetkých, ktorým sa páčia moderné kúpeľne. Skôr ako sa pustíte do zariaďovania či kompletnej renovácie tej svojej, zvážte koľko času v nej budete tráviť a najmä, ako sa v nej chcete cítiť. Samozrejme veľa ovplyvňuje aj jej dispozícia, svetelné podmienky a rozloha miestnosti.

Áno, kúpeľňa je predovšetkým funkčné miesto, ale to neznamená, že nemôže byť zároveň štýlová a plná dizajnových vychytávok. Pozrite 11 inšpirácií, zohľadňujúcich kúpeľňové trendy, ktoré v roku 2019 majú svoje miesto.

Sledujte nás na INSTAGRAME pre viac inšpirácií z interiérového dizajnu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by domadoma (@domadoma.sk) on