Aké sú aktuálne nové byty v meste Bánovce nad Bebravou

Bánovce nad Bebravou sú okresné mesto, ktoré patria do Trenčianskeho kraja. Mesto leží v údolí rieky Bebrava v Bánovskej pahorkatine pod Strážovskými vrchmi vo výške 216 metrov na morom. Mesto má vyše 18 000 obyvateľov.

Mestské časti Bánoviec tvoria:

  • Biskupice
  • Dolné Ozorovce
  • Horné Ozorovce
  • Malé Chlievany

Aktuálne nové byty v Bánovciach nad Bebravou

Projekt Nové Byty Bánovce

Jedným z aktuálnych projektov novostavieb v Bánovciach je projekt Nové Byty Bánovce, ktorý začne so štartom výstavby v Auguste 2017. V pláne ma investor postaviť 5 identických bytových domov s 19. bytmi v každom objekte. Spolu tak pôjde tak o 95 bytov od 1., 2., 3. až po veľkorysé 4. izbové byty.

nove-byty-banovcePonuka bytov v novostavbe

Každý bytový dom má 4. nadzemné podlažia s výťahom. Parkovanie je zabezpečenie parkovacím miestom pred objektom, ale tiež krytými miestami pod objektom s možnosťou odkúpenia.

jednoizbový byt s výmerou 40,89 m2 začína na sume 48 900 plus 7 000 za parkovacie miesto. 3 izbový byt s výmerou 62,60 m2 začína na cenovke 84 900 m2. Byty sa predávajú v štandarde.

Lokalita

Projekt Nové Byty Bánovce sa nachádza v lokalite Dubnička, v pokojnej mestskej časti s výhľadom na okolitú prírodu. Plusom je dostupná občianska vybavenosť.

Aké sú aktuálne nové byty v meste Bánovce nad Bebravou1 min read 2.00/5 8 hlas[ov]

1 min read">

Pridaj komentár